1 / 6
HONDA CB 1000R 2011G
4.900 €
20.05.2022 21:22

Виница / Виница

Марка:

Honda

Вид:

Спортски

Година:

2011

Модел:

Cb

Километри:

10000

Motorot e na bg tabli moze da se carini za eden den

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Ace
Потврден огласувач
0038971215575
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам