Centar prizemje od kuka 65m2+podrum+dvor 200m2+garaza
23.000 €
12.11.2022 15:15

Неготино / Неготино

Број на соби:

3

Квадратура:

65 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Дрва

Дворна површина:

200 m²

Тип на домот:

Половина куќа

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Година на градба:

1960

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Nikola Petrov 25

Се продава дел од куќа приземје во непосредна близина на строгиот центар во Неготино, постара градба 1960, приземјето е околу 60м2 , подрум 10-15м2, ѕидана гаража 13м2 и дворно место од околу 200м2
Куќата има можност за проширување со доградба на приземјето по ваша желба


Цена 23.000ев

Инфо исклучиво на 077/670-691

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Petar
Потврден огласувач
077670691
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам