Logo

Gumi 235/55R17 Nexen M+S

Број на оглас: 3382288 | Објавен на: 13.11.2019, 17:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Gumite se vo odlicna sostojba , bez nikakvi ostetuvanja, bez lepenki i chepovi !!

 Кочани    Општина:Кочани

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач