1 / 1
Vozaci
92.000 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

28.09.2019 14:39

Кисела Вода / Скопје

Категорија:

Возачи, Транспорт, Шпедиција

Пол :

Машко

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Ц

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Имаме потреба од вработување на неопределено време на двајца возачи со Ц+Е категорија за работа со камион, авто-воз.Релации: Скопје-Европа-Скопје со просечна плата од 92.000 денари, и релација Скопје-Македонија-Скопје, со помал камион и приколка на релација Скопје-Македонија-Скопје, во работно време со плата повеќе од 20.000денари

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Skenderovski
Bulevar Srbija 4 1000 Skopje
Потврден огласувач
070228608 070 330633
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам