Logo

НОВ 4-СОБЕН СТАН ВО ДЕБАР МААЛО - 85м2

Број на оглас: 3382609 | Објавен на: 15.10.2019, 15:01
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Број на соби: 4

Квадратура: 85 m²

Греење: Централно

Спрат: 1 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Празен

Лифт: Да

Година на градба: 2019

Број на балкони: 2 Балкони

Број на бањи: 2

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: Нема

Ориентација: Југозапад

Адреса: Дебар Маало - Силбо

Цена: 105.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Продажба на нов и претходно невселуван стан на атрактивна локација во Дебар Маало во непосредна близина на пекара Силбо.

-> 85м2 со 3 спални соби | 2 бањи | 2 балкони
-> 1-кат со лифт
-> централно градско парно греење
-> југозападна ориентација
-> новоградба со висококвалитетни материјали на изведба
-> паркинг резиденцијален во околина
-> имотен лист
-> веднаш вселив

Цена: 105 000 евра + данок на промет

Контакт инфо:

075/ 206-172

  Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

  Компас Недвижности (претпријатие)

Потврден огласувач