1 / 1
Gaming PC
350 €
Цената е фиксна
07.03.2020 23:52

Тетово / Тетово

Xaрд диск HDD:

500 GB

РАМ Меморија:

8 GB

Модел на процесор:

Intel Core i5

Тип на хaрд диск:

SSD

KONTAKY: 070-531-106
Se prodava Gaming Kompjuter na odlicna sostojba ,koristen e 1 godina.Mozhe da se igri site igrite kako FORTNITE,PUBG,BATTLEFIELD,COD...
Gratis ima licensiran Windows 10:
Motherboard: ASUS H81M-K
CPU: i5 4570 3.2GHz, Turbo 3.6GHz
GPU: GIGABYTE Gaming GTX 1060 3GB
RAM: 1x8Gb DDR3 1600MHz( ima mesto i za edno ram memorije)
PSU: EVGA 500W
HDD: 500GB

Категорија: Компјутери / Десктоп компјутери

Се продава од:

Blerim Aliti
Потврден огласувач
071476373
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам