1 / 3
Masina za sienje
100 €
Цената не е фиксна
02.11.2019 19:23

Куманово / Куманово

Se prodava stara Masina za sienje, ispravna tel. 078382310

Категорија: Антиквитети, Уметност, Колекц. / Технологија и опрема

Се продава од:

*
Потврден огласувач
078382310
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам