1 / 3
Drven patos - brodski pod
1 €
29.09.2019 14:52

Скопје Центар / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Drven patos so debelina od 18 do 40mm, dolzina 4m, sirina 10cm. Patosot e so odlicen kvalitet, a drvoto poteknuva od Ukrainsko podnebje. Za razlika od balkanskiot cam, se odlikuva so pogolema masa i cvrstina (po tvrd i po otporen na mehanicki ostetuvanja).

Категорија: Дом и Градина / Градежни материјали

Се продава од:

Saso
Потврден огласувач
070497690
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам