Logo

Kombinirka 5 operaci Yakoruda k5 400

Број на оглас: 3383195 | Објавен на: 04.11.2019, 22:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Занаетчиска дејност

Вид на оглас: Се продава


-----Абрихтер-----
Максимална ширина 400mm
Должина на работна маса 1920 мм
Максимална длабочина на одземанје 4мм
Брзина на вртило на абрихтирање 5200RPM
Дијаметар на вртило на абрихтер 86мм со 3 ножеви
Засебен мотор со моќност од 3Kw
------ДихтАбрихтер-----
Максимална ширина 400мм
Максимална длабочина 220мм
Должина на долна работна маса 690мм
Максимална длабочина на одземанје 4мм
Брзина на вртило на абрихтирање 5200RPM
Дијаметар на вртило на абрихтер 86мм со 3 ножеви
Засебен мотор со моќност од 3Kw
----- Странична стабилна бушилица----
Работна маса 400x250мм
Движење X насока 100мм
Движење Y насока 100мм
Движење N насока 100мм
Футер максимални 16мм
Брзина на футер 5200RPM
Погон од мотор на абрихтер моќност 3Кw----Фреза----
Диаметар на осовина 32мм
Максимално вертикални додатоци до 130мм
Максимален диаметар на додатни ножеви 170мм
Димензии на работна површина 850x450мм
Брзина на работа 6000RPM
Засебен мотор моќност 2,2Kw
----Циркулар----
Дијаметар на пила 300мм
Максимална длабочина 85мм
Димензии на работна маса 850x450мм
Брзина на пила 3700RPM
Осовина 30мм
Засебен мотор 2,2Kw
Количка на циркулар со доминезии 450x750мм
----Карактеристики---
Фкупни димензии - 1700х1200х1300мм
Тежина 650 кг

 Свети Николе    Општина:Свети Николе

Прати Е-Маил

 Oglasuvac

Потврден огласувач