Logo

BMW E36 325TDS 97god.Ful

Број на оглас: 3383204 | Објавен на: 10.10.2019, 16:46
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: BMW

Модел: 325

Година: 1997

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2019

Сила на моторот: 105 kw / 143 ks

Цена: 1.900 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


BMW E36 325TDS 97god. posledna serija so fabricki motor od E39 105KW vo odlicna sostojba kako na motor taka i karoseriski stegnato na vozenje novi site cetiri gumi vozeni 1000km. So Ful oprema klimatronik

  Скопје    Општина: Илинден

Прати Е-Маил

  nenad