Logo

OPEL CORSA 1.3CDTi ECOFLEX PERFEKT*

Број на оглас: 3383363 | Објавен на: 15.10.2019, 16:14
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Opel

Модел: Corsa

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 120000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Цена: 1 €
3 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


OPEL CORSA 1.3CDTi ECOFLEX 55 KW,KOLATA E PROIZVEDENA 2008G.UVEZENA OD GERMANIJA,PERFEKTNO SOCUVANA KATOSERIJA I ENTERIER SO ODLICEN MOTOR,FUL OPREMA,NOVI GUMI M+S,ISPRAVNO SE DO DO SITNICA.PLATENO CARINA TUF HOMOLOGACIJA.POVEKE INFORMACII NA TEL:***078/343-715

  Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

  natalija

Потврден огласувач