1 / 4
Fender deluxe 90 DSP - 90 vati. Celestion zvucnik.
15.000 МКД
31.10.2021 08:15

Штип / Штип

Испраќам по карго    

Се продава појачало Fender Deluxe 90 DSP (Solid State), 90 ватно, транзисторко, со два влеза (low i high). Избор на канали (clean , drive). Вградени FX Effects - Reverb, Chorrus, Flanger, Vibrato, Tremolo, Delay.
Има 12 инчен Celestion звуник кој е во одлична состојба. Може да се проба во секое време.
Новогодишен попуст на 250 евра,
или 15500 ден.

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Засилувачи, Појачали

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
079 367 393
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам