1 / 9
Se izdava Garsonjera Stan 33m2 Ohridati
35 €
02.02.2023 18:50

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

1,5

Квадратура:

33 m²

Греење:

Струја

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2006

Година на реновирање:

2019

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Bulevar Turisticka Ohridati Ohrid

Se izdava kompletno namestena Garsonjera Na prvi sprat terasa lift PARKING odlicna lokacija Ohridati do fakultet hôtel Diplomat na 500metri do Kej ezero ........tél 070535010 ——070535010.....

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

070477779
Потврден огласувач
070477779
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам