1 / 4
fiat tempra/tipo 1.6 DELOVI
1 €
22.03.2023 11:33

Македонски Брод

Марка:

Fiat

Модел:

Tempra

Година:

1996

Гориво:

Бензин

Километри:

5000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Зелена

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

1 kw / 1 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

ima se sto vi treba

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

polovni avtodelovi
Потврден огласувач
078301724
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам