1 / 4
PC SERVIS-Kompjuterski software i hardware servis
По Договор
07.03.2020 23:52

Тетово / Тетово

Xaрд диск HDD:

1 TB

РАМ Меморија:

8 GB

Модел на процесор:

Останато

Тип на хaрд диск:

SSD

KONTAKT: 070-531-106
PC SERVIS
Servis za site kompjuteri i laptopi.Resavanje na problemite od harware,software,virus,format i instaliranje na nov windows.

Категорија: Компјутери / Десктоп компјутери

Се продава од:

Blerim Aliti
Потврден огласувач
071476373
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам