1 / 12
GUMA FULDA 315/60 R22.5
По Договор
03.03.2020 10:16

Битола / Битола

Vo dobra sostojba . Kontakt Valentin 070817597 Viber/WhatsApp na istiot broj .

CENA po dogovor.

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од: Претпријатие

📁
Потврден огласувач
12345
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам