Logo

Audi A4 Sline Automatik 2007

Број на оглас: 3384961 | Објавен на: 15.10.2019, 10:32
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Audi

Модел: A4

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2020

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Цена: 7.800 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Audi A4
S-line oprema
S-line Karoserija
Automatik 7brzini
Navigacija
Greaci na sedista
18-felni so novi gumi
Senzori nazad
atest folii
Registrirano do 08.10.2020

Mozna zamena so vasa doplata

  Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

  Живе

Потврден огласувач