1 / 3
Се продава плац од 3540 м2 во село Жилче
15 €
01.10.2019 13:54

Тетово / Тетово

Квадратура:

3540 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продава плац од 3540 м2 во село Жилче.

Плацот се наоѓа на влезот од селото, после каналот десно.

Цена 15 евра м2

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Level One - Агенција за недвижности
Blagoja Toska 57, Tetovo 1200
Потврден огласувач
044-338-821 070206220 072241122
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам