1 / 1
Trpezariska masa hitno
6.500 МКД
Цената не е фиксна
13.02.2023 09:45

Аеродром / Скопје

Prodavam trpezariska masa 135x85, staklo,medijapan i od cisto drvo nogarki.Malku koristena skoro kako nova.
Zoki 075/985-001

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси

Се продава од:

Zoki
Потврден огласувач
075985001
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам