1 / 11
TREK CUBE zimski komplet za velosiped
4.500 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.10.2021 12:12

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Se prodava zimski komplet za velosiped TREK CUBE.
Cena 4500 denari.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
078302254
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам