1 / 4
Se prodava kancelariski mebel
1 €
09.06.2022 21:53

Битола / Битола

-1 prazen shkaf so 5 polici
-1 zastaklen shkaf so 5 polici
-3 zatvoreni shkafovi so 5 polici

Shkafovite se so dimenzii visina 200cm, shirina 78 cm, dlabocina 40cm

Категорија: Канцелариски и Школски прибор / Канцелариски мебел

Се продава од:

Viktor
Потврден огласувач
075222199
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам