Logo

Audi A4

Број на оглас: 3385350 | Објавен на: 24.05.2020, 17:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A4

Година: 2017

Гориво: Дизел

Километри: 130000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Каравани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2020

Сила на моторот: 111 kw / 151 ks

Kласа на емисија: Останато

Цена: 1 €

23.900 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Odlicno socuvano kako od salon, sport verzija. Familijarno bezbedno vozilo. Ne udirana, ne farbana. So servisna istorija porse audi. Zamena za pomalo vozilo! Golf 6

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Vanco

Потврден огласувач