Volvo 2007god.euro5
12.000 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.10.2019 21:22

Виница / Виница

Se prodava tel. 077530662

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Borce
Потврден огласувач
077530662
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам