Logo

Mercedes Benz E220 Cdi Bg Tabli

Број на оглас: 3385369 | Објавен на: 15.10.2019, 15:42
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: E 220

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 02.2020

Сила на моторот: 107 kw / 145 ks

Цена: 2.500 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mercedes e220 cdi 2002cdi Bg tabli registriran kompleten servis napraveno
*Climatronik dvozonska klima
*El stakla
*El retrovizori
*Tempomat
*Kozen enterier
*Elektrika na sedista
*4 zimski gumi
Bez zameni
Kontakt na tel
071 601 351
071 601 351

  Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

  xx

Потврден огласувач