1 / 1
Se prodava kukja vo tetovo (dvabresta)
40.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

04.10.2019 00:59

Тетово / Тетово

Број на соби:

5

Квадратура:

120 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Дрва

Дворна површина:

20 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Север

120 m/2 povolna cena po dogovor

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

zoran
Потврден огласувач
078834998
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам