1 / 2
PRODAVAM REZERVNA GUMA
По Договор
23.02.2021 19:44

Виница / Виница

Состојба на предмет
Нов

Тип на бандаж и Гума:

Чел. бандажи со гуми за сите сезони

Дијаметар на бандаж:

14

Ширина на бандаж:

4J

Број на дупки во бандаж:

Со 4 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж:

100

Ширина на гума:

195

Висина на гума:

45

Дијаметар на гума:

14

Prodavam rezervna neupotrebuvana guma so bandaz ,14-ka 4x100
Pasuva za Fiat,Opel,Reno i mnogu drugi modeli na vozila inf samo na tel.broj ve molam 070 518 222

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Се продава од:

Borce
Потврден огласувач
070518222
Испрати Е-маил до огласувачот