1 / 7
IPTV Balkan Store - najdobra i stabilna IPTV na Balkanot
1 €
Цената е фиксна
25.09.2022 20:51

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Најдобар избор на Ex-Yu, MK и светски ТВ-канали.

Најдобро средена листа и канали.
Стабилност
24/7 поддршка
Над 2000 ТВ-канали.
Над 15.000 серии и филмови со превод.
Секој ден додавање најнови филмови со превод.

Може да се испроба бесплатно неколку дена.

Одлични цени:
1 месец = 8 евра (500 мкд)
3 месеци = 22 евра (1300 мкд)
6 месеци = 40 евра (2450 мкд)
12 месеци = 70 евра (4300 мкд)

Viber > 070 474 648

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Останато

Се продава од:

^^^^^^
Потврден огласувач
070
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам