1 / 8
Kia Cerato 2.0d Per pjes za delovi
11 €
03.03.2023 10:53

Струга / Струга

Марка:

Kia

Модел:

Cerato

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сина

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

06.2020

Сила на моторот:

83 kw / 113 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Per pjes
Za deloj

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Nevo
Потврден огласувач
071220065
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам