Потребни работници за во Германија со ЕУ пасош
По Договор
02.10.2019 12:24

Охрид / Охрид

Категорија:

Работа во странство

Пол :

Машко

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Потребни се работници со ЕУ пасош,со и без работно искуство за работа во автомобилски сервиси за промена на гуми во повеќе градови во Германија.
• Работно време од пон. до петок по 8-9 часа (по потреба во сабота, скратено работно време)
• Осигурани на полно работно време,платен одмор, здравствено и пензиско осигурување.
• Организиран смештај (350€ месечно) како и организиран превоз до работно место.


За подетални информации ви стоиме на располагање секој работен ден, пон.–пет. од 08h до 17h.
• Контакт телефон : 0049 1514 0196142 Viber, Whatsapp
• Емаил: aleksandra.boeva@janus-personal.de

http://www.janus-personal.de/

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Done
Потврден огласувач
004915140196142
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам