1 / 3
Nova nekoristena proteza za rbet Терапевтска протеза за рбет
5.000 МКД
Цената е фиксна
02.10.2019 13:14

Ѓорче Петров / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Prodavam, nova, nekoristena terapevtska proteza za relaksacija i korekcija na coveckiot rbeten stolb - germanski proizvod so cena, 50% od nominalnata!
Cena: 5.000,oo den.
tel. 076 446 921 - Kosta

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Медицински материјали / Протезите и Имплантати

Се продава од:

Random
Потврден огласувач
070695045
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам