1 / 4
Smart Watch
1.000 МКД
Цената е фиксна
26.12.2019 17:02

Охрид / Охрид

prodavam smart watch pameten casovnik
Паметениот часовник ги има следниве функции:

Барометар,алтиметар,Слот за мемориска карта,Камера,Чекор бројач,Штоперица,Аларм,Анти-изгубена функција,Календар,Калкулатор,Зборување без раце,Правење повици преку часовникот,Историја на повици,Аудио плеер,Пушти музика,Синхронизација на именикот,
Калкулатор,Facebook,Watsapp,Bluetooth конекција

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Паметни часовници - Smartwatch

Се продава од:

Martin
Потврден огласувач
071660395
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам