1 / 6
SERVO SPINER
1.500 МКД
Цената не е фиксна
28.05.2021 12:19

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Друга марка

Модел:

SERVO SPINER

Боја:

Gold

Интерна меморија:

до 1 GB

РАМ меморија:

До 0,5 GB

Големина на екранот:

До 4" инчи

Продавам нов телефон со микро димензии марка СЕРВО СПИНЕР,дуал СИМ Со него оди магнетен полнач

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

сашо
Потврден огласувач
075460450
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам