1 / 3
Ventilator VIVAX / Вентилатор
3.300 МКД
02.10.2019 20:36

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

- 3 во 1 уред
- Моќност од 60W
- Ладење, прочистување на воздухот и навлажнување на воздухот
- Со 3 брзини на работа
- 8 литри капацитет на резервоарот за вода
- Овој уред ќе ви овозможи брзо и долго разладување на просторот
Вентилаторот е нов, употребен само еднаш.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

Saso
Потврден огласувач
075-329-259
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам