Logo

Huawei P20 Pro i P30 Pro Novi

Број на оглас: 3386778 | Објавен на: 03.10.2019, 12:12
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Huawei

Модел: P30 pro

Боја: Black

Интерна меморија: 128 GB

РАМ меморија: 6 GB

Големина на екранот: 6" инчи и поголеми

Цена: 369 €

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


P30 Pro 23 meseci garancija 550€
P20 Pro 24 meseci garancija 370€

  Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

  Mobishop

Потврден огласувач