Logo

Водоотпорна јакна CRIVIT

Број на оглас: 3386928 | Објавен на: 26.05.2020, 10:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.500 МКД

3.000 МКД

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Облека

Вид на оглас: Се продава


Јакната е нова од германско производство CRIVIT. Големина 54, наменета за скијање и секојдневна употреба. Не пропушта вода и ветер благодарение на BIONIC-FINISH ECO материјалот од кој е изработена.
3M Thinsulate овозможува подобра изолација заради ситните влакна. Капуљачата можи да се извади.
Информации на тел.
075 - 581 - 117
ГОРАН

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 G.D.

Потврден огласувач