1 / 5
SUZUKI GSX-R-K2 750CC
3.000 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

11.05.2020 09:08

Битола / Битола

Марка:

Suzuki

Вид:

Спортски

Година:

2002

Модел:

750

Километри:

25000

Suzuki- gsx- r-k2,750cc-2002godina,registriran do 03-04-2020 godina,vo super sostojba,servisiran,novi gumi ...so garancija i 100% ispravnost ,cena 3000 evra fiksno .
SASO +38975543528......SASO +38975543528.....SASO +38975543528.........

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

DEJAN
Потврден огласувач
076485709
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам