Logo

BMW 530 2004/2005

Број на оглас: 3387189 | Објавен на: 20.12.2019, 09:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 530

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2020

Сила на моторот: 160 kw / 218 ks

Цена: 6.000 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava bmw 530d
moze i zamena za
mercedes e280
golf 5/6
so realna ponuda ke ve molam za kes 6000e za zamena 6500e
TEL 071 208 559

 Скопје    Општина:Гази Баба

Прати Е-Маил

 Nesho

Потврден огласувач