1 / 7
Opel astra
1.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.10.2019 18:55

Неготино / Неготино

Марка:

Opel

Модел:

Astra

Година:

1994

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2020

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Vo dobra sostoja

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Zoki
Потврден огласувач
076233442
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам