1 / 1
Се бара возач со Е Категорија
По Договор
25.03.2023 07:41

Битола / Битола

Категорија:

Возачи, Транспорт, Шпедиција

Пол :

Машко

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Ц

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

*** ПЛАЌАЊЕ ВЕДНАШ ПО ЗАВРШЕН КРУГ , ПО ДОГОВОР НА ПРОЦЕНТ ИЛИ НА ИЗМИНАТ КИЛОМЕТАР ***

*** СО МК ДОКУМЕНТИ И СО ИСКУСТВО ***

*** РЕЛАЦИЈА : МАКЕДОНИЈА - ИТАЛИЈА - МАКЕДОНИЈА ***

*** ЕДЕН УТОВАР - ЕДЕН РАСТОВАР ***


Потребен е возач со Е Категорија од Битола и околината.

Контакт:
076 - 614 - 091 Никола

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
076614091
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам