1 / 1
Duqan se izdava vo blizina na plastiqarska ulica
100 €
Цената е фиксна
11.10.2019 10:49

Чаир / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

20 m²

Греење:

Струја

Se izdava

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Baki
Потврден огласувач
071346666
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам