1 / 4
Fiat Ulisse 2004 g dizel
2.750 €
10.10.2019 10:37

Делчево / Делчево

Марка:

Fiat

Модел:

Ulysse

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

25000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2019

Сила на моторот:

128 kw / 174 ks

Diár Ulisse 2004 god 2.2 HDI možná zamena

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Angelco
Потврден огласувач
078392948
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам