1 / 3
ДИЈАМАНТСКИ ПИЛИ ЗА СЕЧЕЊЕ АРМИРАН БЕТОН, АСВАЛТ И ГРАНИТ
1 €
Цената не е фиксна
30.06.2021 14:20

Пехчево / Берово

Состојба на предмет
Нов

ДИЈАМАНТСКИ ПИЛИ Ф250, 300, 350, 400 Х 24,5Х 12

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

Lidija
Потврден огласувач
070 354 663
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам