1 / 11
se prodava kukja so deloven prostor
1 €
Цената не е фиксна
29.11.2022 00:40

Крива Паланка / Крива Паланка

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

5

Квадратура:

220 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

650 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Празен

Година на градба:

2016

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

nas.Mezovski livadi Kr. Palanka

Se prodava kukja so deloven prostor vo prizemje na atraktivna lokacija na magistralniot zaobikolen pat vo naselba Mezovski livadi vo Kr.Palanka .220 m2 od koi 100 m2 deloven prostor vo prizemje i 120m2 stamben prostor na sprat,vseliva so mala investicija so sredena infrastruktura ,kanalizacija gradski vodovod i struja sreden dvor 650m2 . imoten list so vpisan deloven i stamben prostor za objektot sopstvenost 1\1, Cena po dogovor

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
077926666
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам