1 / 10
se prodava kukja
1 €
Цената не е фиксна
23.07.2022 10:19

Крива Паланка / Крива Паланка

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

9

Квадратура:

360 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Централно

Дворна површина:

320 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2012

Број на балкони:

4 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 2 Паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

nas.Mezovski livadi Kr. Palanka

Se prodava kuka na atraktivna lokacija na zaobikolniot magistralen pat vo naselba Mezovski livadi vo Kr.Palanka od 360m2 so 2 sprata po 130m2 kompletno ureden stamben prostor i okolu 100m2 deloven prostor vo prizemje so ureden dvor od 320m2 so metalna kovana ograda. kukata e vnesena vo imoten list so deloven prostor vo prizemje i 2 sprata stamben prostor opremeni so nov mebel.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
077926666
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам