1 / 4
Zaden mensch ULTEGRA RD6600
30 €
Цената е фиксна
20.10.2019 09:58

Прилеп / Прилеп

Menjachot e Up to 10 speed, vo odlichna sostojba.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Сашо
Потврден огласувач
075353753
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам