1 / 3
iznesuvanje i prevoz spustanje na gradezen sut 077991868
1 €
16.08.2021 16:25

Бутел / Скопје

prevoz na sut do deponija rusenje krsenje renoviranje na stanovi kukji
077991868 iznesuvanje na sut so cevka1

Категорија: Услуги, Сервисери / Возило, Превоз, Транспорт / Возила за изнајмување

Се продава од:

filip
Потврден огласувач
077991868
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам