Logo

Muz. stub so ormarce SOUNDWAVE poj. A-1100R

Број на оглас: 3388622 | Објавен на: 10.10.2019, 09:29
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 4.800 МКД
5.500 МКД
Цената е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Стерео системи

Вид на оглас: Се продава


dobro socuvan i se funkcionira pojacalo, tuner, CD i ekvilajzer samo kaj dekot ima problemi so kopcinja

  Крива Паланка    Општина: Крива Паланка

Прати Е-Маил

  ljubco

Потврден огласувач