1 / 2
Termoking SL200
1 €
Цената не е фиксна
05.10.2019 12:00

Штип / Штип

Se prodava termoking SL 200 godina na proizvodstvo 2000
Tel za kontakt 076467127 Mitko

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Останато

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам