1 / 4
stripovi strip hulk poster
4.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

21.07.2021 12:39

Карпош / Скопје

poster sostaven od originalni stripovi marvel,posterot e so dimenzii 85x65cm uramen i so matirano staknlo(anti refleks),fantasticno parce

Категорија: Книги и литература / Списанија и магазини

Се продава од:

madzun
Потврден огласувач
078851950
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам