1 / 3
DETELINA-LUCERKA
1 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

05.10.2019 19:12

Кичево

Prodavam lucerka okolu 200 bali so extra kvalitet, moze da se vidi vo sekoe vreme na lice mesto.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
070274484
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам